BİR ADIM ÖTEYE, BİZİMLE, GÜVENLE!

LUXURY VIP TRANSFER

Luxury VIP - İstanbul - VIP TRansfer Luxury VIP - İstanbul - VIP TRansfer Luxury VIP - İstanbul - VIP TRansfer Luxury VIP - İstanbul - VIP TRansfer Luxury VIP - İstanbul - VIP TRansfer Luxury VIP - İstanbul - VIP TRansfer
  • LUXURY VIP TRANSFER
  • LUXURY VIP TRANSFER

  • BİR ADIM ÖTEYE

  • BİZİMLE

  • GÜVENLE

Talebinizi mail adresimize veya telefon ile bildiğiniz taktirde ; kısa bir süre sonra bölge eklenerek tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Operasyonel organizasyonumuz 24 saat öncesinden planlandığından dolayı programlanan uçuş saatinizden 3 saat öncesi bildirimlerinizde elimizden gelen kolaylığı ve esnekliği gösterme bilinciyle yardımcı olmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Evet, sürücülerimiz memnuniyetle size bagajlarınızın yüklenmesi ve indirilmesi konusunda yer zaman ve koşullar gözetmeksizin yardımcı olacaktır.

Sürücülerimiz ve vermiş olduğumuz hizmet hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve düşüncelerinizi e-posta adresimize iletebilirsiniz;info@luxuryviptransfer.com

Evet, belirtmiş olduğunuz adrese ve noktaya kadar hizmet verilmektedir. Araç yolu dışındaki arazi yapısına sahip bölgelere, kapatılmış yollara veya sadece yaya yoluna açık bölgelerdeki gidilecek adrese veya noktaya ulaşımda mümkün olan en uygun yere kadar sizi ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Özel transferler de araç beklemesi kesinlikle yapılmamaktadır. Aracınız bagajlarınız yüklendikten ve siz transfer aracına bindikten sonra araç hareket etmektedir.

Geliş veya dönüş transferlerinizde yaşanabilecek olası zaman değişiklikleri, trafikte yaşanabilecek bir yoğunluk, yol çalışmaları ve bunun gibi istenmeyen sebeplerden dolayı yaşanabilecek durumları size iletebilmemiz için rezervasyon sırasında mobil telefonunuzu belirtmenizi varsa 2. hattınızın numarasını veya yanınızda yolculuk yapacaklardan birinin mobil telefonunu belirtmenizi önemle rica ederiz.

Web sayfamızda araç seçeneklerinde görmüş olduğunuz araçlar kullanılmaktadır.

Operasyon merkezimizden veya sürücülülerimizden dönüş transferinin zamanlaması konusunda tavsiye niteliğinde bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon bilgilerinizde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri rezervasyon hizmetlerimizi arayarak veya e-posta göndererek iletebilirsiniz.

Online rezervasyon formunu doldurduğunuzda form bize ulaşır ve tarafınıza rezervasyon numaranız ve ödeme bilgileri içeren bilgi e-posta gönderilir. Gerekli incelemeler yapılarak , rezervasyonunuz gerçekleşir.

Transfer saatinizden 2-3 saat öncesinde size rezerve edilen araç sürücüsü tarafından iletişime geçilecek ve adres teyidi yapılarak seyahatiniz rezervasyon saatinizde gerçekleşecektir.